niedziela, 30 września 2012

Rozdział 35 Oblewamy cz 1

Izabella 

   Po jakiś trzydziestu minutach jazdy w końcu dojechaliśmy na miejsce. Zatrzymaliśmy się przed wejściem do centrum kultury. Przy wejściu czekała na nas już reszta. Harry wysiadł pierwszy i podał mi rękę. Cudak. Jestem cholernie ciekawa co oni znowu wymyślili. Weszliśmy do środka, a tam masa piszczących nastolatek. Sama miałam ochotę zacząć piszczeć. Na scenie stali nie kto inny tylko the Wanted. Uwielbiam ich.

sobota, 29 września 2012

Rozdział 34 Annabeth

Harry

    Postanowiłem zrobić Izz małą niespodziankę. Wstałem wcześniej i poszedłem do sklepu po jej ulubione bułeczki cynamonowe. Od razu zrobiłem zakupy dla nas.  Wróciłem do domu, zostawiłem zakupy i samochodem pojechałem do mojej dziewczyny. Do domu wpuścił mnie jej brat. Zrobiłem śniadanie i zaniosłem je na górę do jej pokoju. Słodko spała. Podszedłem do niej i pocałowałem w usta.

środa, 26 września 2012

Rozdział 33 Wyniki

Izabella 

    Siedziałam w szkolnej kawiarni i czekałam na ogłoszenie wyników. Dobrze, że u nas w szkole egzaminy trwają tylko jeden dzień i wyniki dają od razu, chyba bym zwariowała z tej niepewności. Siedziałam przy oknie i popijałam cappuccino, gdy do środka wszedł Harry. Zrobił lekkie zamieszanie, ale grzecznie przeprosił fanki i podszedł do mnie. Na powitanie dostałam delikatnego całusa w usta. Wszystkie plastiki ze szkoły patrzyły się na nas.

poniedziałek, 24 września 2012

Rozdział 32 Egzaminy

Izabella

 Obudził mnie mój braciszek, szturchając mnie w stopę. Chciałam go kopnąć, ale ten się odsuną.
- Radzie ci stąd spadać jeżeli ci życie miłe. - powiedziałam naciągając kordłęł na głowę.
- Izz już ósma wstawaj, śniadanie na stole, ja spadam na uczelnię.- Dobra już wstaje. Leo wyszedłeś Pchełką.

piątek, 21 września 2012

Rozdział 31 Opinia

Harry

   To Izz mnie zaskoczyła, tak po prostu oddała dla nas piosenkę i taką super. Całkiem dobrze się nam śpiewało, chociaż mogę mówić tylko za siebie. Izz z Niallem skończyli grać, a ja patrzyłem na nią jak zaklęty.

środa, 19 września 2012

Rozdział 30 Nowa piosenka


Zayn

    Siedzieliśmy już w taksówce, a ja usilnie próbowałem się uspokoić. Trzymałem ją w ramionach i głaskałem po włosach, kiedy odwróciła się do mnie twarzą. Utonąłem w jej oczach, pochyliłem się i złożyłem delikatny pocałunek na jej ustach. Dojechaliśmy pod jej dom. Wysiedliśmy. Emi otworzyła drzwi, weszliśmy do środka, podeszłą do mnie i pocałowała.

niedziela, 16 września 2012

Rozdział 29 Dzień pełen wrażeń

Izabella

    Harry był bardziej zdenerwowany niż ja. Siedzieliśmy w poczekalni i czekaliśmy, aż łaskawie pojawi się jakiś lekarz. Ręka piekła mnie jak nie wiem. W końcu pojawił się jakiś lekarz, ale wyglądał na mało ogarniętego. Obejrzał moją dłoń i kazał poczekać. Siedzieliśmy dalej na tych cholernych krzesłach i czekaliśmy. Przypomniało mi się, że nie odwołałam obiadu z Ann i Leo.

piątek, 14 września 2012

Rozdział 28 Zakochani

Emili

     Obudziłam się, sama w wielkim łóżku przykryta tylko kocem, nigdzie nie widziałam Malika. Usiadłam na łóżku i zobaczyłam jego telefon. Ciągle dzwonił, ale stwierdziłam, że nie będę go odbierać skoro nie jest mój. Siedziałam na łóżku i zastanawiałam się gdzie znikną Zayn, gdy do pokoju weszła moja zguba.

poniedziałek, 10 września 2012

Rozdział 27 Nauka

Izabella

    Harry właśnie odwiózł mnie do domu. Za niedługo powinien być z powrotem bo Li prosił o wolną chatę. Więc zaproponowałam mu nocleg. Próbowałam się skupić na nauce, ale mi nie wychodziło. Ciągle myślałam o Astonie. Wstałam z łóżka i poszłam do pokoju mojego brata. Siedział na łóżku i grał na gitarze. To mieliśmy wspólne oboje kochaliśmy muzykę. Melodia wpadała w ucho.

sobota, 8 września 2012

Rozdział 26 Pierwsza randka

Emili

     Zayn prowadził mnie w nieznane mi miejsce, do tego jeszcze zawiązał mi oczy. Co raz potykałam się o coś, aż w końcu chłopak wziął mnie na ręce.
- Zayn powiesz mi po co jest ta cała maskarada?

czwartek, 6 września 2012

Rozdział 25 Ian

Zayn

   Własnie stałem w drzwiach sali tanecznej gdzie ćwiczyła moja dziewczyna. Nigdy nie widziałem jak tańczy, a to co przed chwilą zobaczyłem powaliło mnie na kolana. Każdy ruch, krok był wykonany z precyzją, każda pozycja była jak część poprzedniej a cały układ ja dobrze ułożona układanka. Piosenka się skończyła, a Emili usiadła na podłodze, odchyliła głowę i mnie zobaczyła. Na jej usta wpłyną cudowny uśmiech. Podszedłem do niej i kucnąłem zatapiając się w jej zielone oczy.

wtorek, 4 września 2012

Rozdział 24 Przeszłość

Harry

    Moja Izz chyba nie lubi Astona z JLS, chociaż po tym jak nazwał mnie dzieciakiem też przestałem go lubić. Muzykę może mają niezłą, ale to banda rozkapryszonych gwiazdek. Zdaje mi się, że Izz nie tylko o to się wkurza na niego. Szła obok mnie, trzymaliśmy się za ręce, ale ona była gdzieś daleko.

niedziela, 2 września 2012

Rozdział 23 Po latach

Camil

    Obudziłam się w ramionach mojego głodomorka. Mamrotał coś przez sen o naleśnikach. Zaśmiałam się cicho tak aby nie obudzić Nialla. Leżałam w jego ramionach gdy ktoś zapukał do drzwi. Wyplątałam się z objęć blondyna, po drodze do drzwi założyłam koszulkę Nialla, która walała się po podłodze. Otworzyłam drzwi, a w progu stała Izz. Złapała mnie za rękę i wyciągnęła mnie z pokoju.