poniedziałek, 23 lipca 2012

Bohaterowie                                       Izabella Jen Anders-   nieśmiała siedemnastolatka o ciemnych, kręconych włosach i pięknych czekoladowych oczach, które chowa za okularami. Jest drobna, mądra i śliczna. Wraz z rodzicami i starszym bratem mieszka w Anglii, ale z pochodzenia jest Polką. Jej pasją jest fotografowanie, śpiewanie i granie na gitarze. Tylko z aparatem w ręku czuje się swobodnie. Oprócz talentu do robienia pięknych potrafi też pięknie śpiewać, ale okazję aby się o tym przekonać mieli tylko jej rodzice, starszy brat i przyjaciółki. Każdy mówi do niej Izz.

     

                                       Leo Anders- 22 lata starszy brat Izabelli, jest bardzo nadopiekuńczy w stosunku do młodszej siostry. Studiuje w Londynie architekturę, ale nigdy nie ciągnęło go do nauki tak jak młodszą siostrę.

                                      Julia Anders- mama Izabelli i Leo, jest prawniczką i często nie ma jej w domu. Za bardzo nie interesuje się swoimi dziećmi. Z pochodzenia jest Polką, ale dla męża przeprowadziła się do Londynu.

                                      Daniel Anders- Anglik, ma wytwórnie muzyczną, rozpieszcza swoje dzieci, a szczególnie córkę. właściwie wychowuje dwójkę dzieci sam, bo jego żona jest zajęta pracą.

           

                                      Emili Richardson-  17 lat roześmiana blondynka o zielonych oczach, jedna z dwóch najlepszych przyjaciółek Izabelli. Kocha tańczyć, jest bardzo żywiołowa.


                         

                                           Camil  Stiuart- 18 lat wesoła, brunetka o piwnych oczach. Jest modelką, ale normalnie chodzi do szkoły. Jej najlepszymi przyjaciółkami są Emili i Izabella. Uwielbia zespół One Direction, a w szczególności Nailla.
                                              Eleanor Calder                                               Danielle Peazer
                                                One Direction
                                   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz